Dlaczego powinniśmy kupić obuwie oryginalne – sześć różnic pomiędzy oryginalnymi butami a podróbkami

Poniżej przedstawimy sześć zasadniczych różnic pomiędzy oryginalnymi butami, a podróbkami.

 • JAKOŚĆ
  Oryginalne buty owszem są drogie, lecz tak naprawdę płacimy tutaj za wysoką jakość. Wszelkiego rodzaju tworzywa, z których wykonywane są markowe buty, są bardzo dobre gatunkowo.
 • ŻYWOTNOŚĆ
  Kolejną zaletą oryginalnego obuwia jest jego trwałość. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę fakt, iż dobrze eksploatowane markowe buty posłużą nam kilka dobrych lat.
 • KOMFORT
  Markowe buty są zaprojektowane z dbałością o to co najważniejsze, czyli o wygodę. Dlatego nie zapominaj, iż wyżej wspomniane buty są odpowiednio wyprofilowane, gwarantując najwyższy komfort ich użytkowania.
 • FUNKCJONALNOŚĆ
  Warto wspomnieć także o funkcjonalności oryginalnych butów. Każda para tego obuwia została stworzona z myślą o ich użytkowniku, poprzez aplikację przeróżnych systemów, które zapewniają m.in. świetną amortyzację naszych stóp oraz stabilność.
 • PRESTIŻ
  Posiadanie butów znanej na całym świecie marki, to ogromny prestiż. Pomyśl tylko, ilu znanych sportowców promuje marki Nike, Adidas czy też New Balance? Posiadanie oryginalnych butów to zarazem inwestycja we własny wizerunek. W każdym modelu znajdziesz bowiem „oryginalne” detale, które dodadzą Tobie klasy i stylu.
 • PONADCZASOWOŚĆ
  Oryginalne buty nigdy nie wyjdą z mody. Świetnym przykładem jest marka Adidas - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów obuwia sportowego. Są oni tak bardzo wpływowi, że potocznie nazwą ich marki określa się wszystkie buty sportowe.
  • Po przeanalizowaniu powyższych sześciu punktów niewątpliwie kupując obuwie sportowe rozważysz opcję zakupu oryginalnych butów. Nie myśl jedynie, że to duży wydatek, lecz potraktuj transakcję kupna jako INWESTYCJĘ ;)