Czy dżinsy pasują do wszystkiego? Zestawienia, które nigdy nie wyjdą z mody.

W dzisiejszych czasach dżins jest tkaniną uniwersalną i sprawdza się zarówno w domu, jak i w pracy. Jego status, jako ikony wolności i niezależności, nabrał nowej wagi. Częściowo jest to spowodowane tym, że świat stopniowo zdecydował się „poluzować krawat” albo też zupełnie się go pozbyć. Z radością zaakceptowaliśmy to, że dobrze ubrany człowiek, będzie nim nawet w mniej zobowiązującym stroju. Sam dżins również przeszedł transformację, aby wpasować się w realia życia. Udoskonalając coś, co tysiące osób noszą na co dzień, wpływa pozytywnie na życie milionów ludzi.

Dlaczego powinniśmy kupić obuwie oryginalne – sześć różnic pomiędzy oryginalnymi butami a podróbkami

Ilekroć wybierasz się na zakupy, tylekroć z pewnością zadajesz sobie pytanie czy warto przeznaczyć konkretną sumę pieniędzy na dany produkt. Niewątpliwie te rozterki towarzyszą Tobie również jeśli chodzi o zakup obuwia. Ceny butów niesamowicie się różnią. Jedyną znaną prawdą jest fakt, iż oryginalne buty są drogie. Stąd też nasuwa się pytanie czy tak naprawdę warto kupić oryginalne buty?

Modne kolory. Jakie zestawy kolorystyczne nosimy w tym sezonie

Co prawda dopiero wchodzimy w jesienny sezon 2016, ale insty­tut identyfikacji kolorów ogłosił już najważniejsze barwy nadchodzącego sezonu. Oto niektóre zestawy kolorystyczne modne w tym sezonie- brudny róż, granat, przygaszony żółty oraz jaskrawa zieleń.

Nasze porady: jak połączyć obuwie sportowe z ubraniem na miasto

Obuwie powinno być przede wszystkim wygodne. Nasze stopy, zamknięte przez większą część dnia w jednych butach, potrzebują komfortu, dobrej wentylacji i odpowiedniej amortyzacji.

4 główne zalety obuwia sportowego Nike

Obuwie Nike posiada wiele zalet, które trudno byłoby wszystkie na raz wymienić. Niewątpliwie spośród wszystkich innych marek butów sportowych są jednymi z najlepszych. Dlatego też nie trzeba ich zachwalać, ponieważ wszyscy wiedzą, że są bardzo wysokiej jakości.

5 prostych zasad jak dobierać obuwie sportowe do swojej aktywności

W dzisiejszym świecie wiele osób twierdzi, że jeden model butów jest odpowiedni do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Takie rozumowanie jest błędne z tego względu, że buty posiadają różne systemy przeznaczone dla danej aktywności fizycznej. Aby każda chwila spędzona na treningu sprawiała nam przyjemność należy przy wyborze obuwia zadbać o to, aby sprawiały uczucie komfortu, co bezsprzecznie wpływa na nasze poczucie bezpieczeństwa.